У зв'язку з сезонним підвищеням захворюванності на ГРВІ , на виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради № 17 від 14.01.2020 року * Про забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів щодо профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій* та з метою підвищення безпеки у приміщенні навчального закладу
1.Вжити додаткових профілактичних заходів , спрямованих на мінімізацію можливого поширення грипу та ГРВІ та з метою підвищення безпеки у приміщенні навчального закладу :
1.1 Встановити вхід до приміщення школи тільки через центральні двері.
1.2 Проводити у фойє школи щоденне чергування з 8.00 год. ранку представника адміністраціі та вчителів згідно із графіком.
1.3 Обмежити вхід у приміщення школи відвідувачів.
1.4 Батькам супроводжувати учнів лише у фойє школи. В разі необхідності черговому зв'язуватись із вчителями , запрошувати їх на зустріч із батьками.
1.5 Виключити можливість перебування у школі хворих учнів,працівників з ознаками грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.
1.6 Класним керівникам довести дане розпорядження до батьків.
2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Директор школи     Газилишин А.Б