Дистанційне навчання з 11 по 15 січня 2021 року 
Канікули з 18 по 22 січня 2021 року

20.03.2020 № 19-О
Про внесення змін та доповнень до
наказу від 12.03.2020 № 18-О
«Про заходи щодо запобігання поширенню
корона вірусу COVID-19»

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Керівникам закладів освіти Тернопільської міської територіальної громади
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги учнів!     Як вчитися дистанційно: телеканал ТВА започатковує новий цикл освітніх  програм 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наказ про коронавірус
НАКАЗУЮ:

 

 1. Призупинити із 12 березня до 03 квітня 2020 року освітній процес   у закладі.
 2. Класним керівникам забезпечити інформування учнів, батьків про тимчасове призупинення освітнього процесу.
 3. Відмовитись від проведення та участі в масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в приміщенні  та на території закладу, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.
 4. Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти та працівників закладу   освіти до країн із високим ступенем ризику зараження.
 5. На час карантину заборонити надавати приміщення закладу  в оренду для проведення занять з учнями.
 6. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Галевській С.І., Назаровій В.М. :
 7. 6.1. Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

   6.2. При організації дистанційного навчання  врахувати  методичні рекомендації ТКМЦНОІМ, що додаються.

 8. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Ліщенку В.О. забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження інфекції та проведення протиепідемічних заходів, зокрема, дезінфекції приміщень, обладнання, інвентарю з використанням дезінфікуючих засобів, що дозволені законодавством до застосування.
 9. Головному бухгалтеру Холяві Г.М.:
 10. 8.1.  Оплату праці працівників освіти здійснювати з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач), вихователь виконує інший вид робіт (організаційно-педагогічну, методичну, наукову діяльність тощо).

  8.2.  Оплату праці непедагогічних працівників проводити в розмірі тарифної ставки, відповідно до попереднього навантаження.

  9.  Наказ розмістити на сайті закладу.

  10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

  Директор школи                                                                             А.Б. Газилишин
      

Авторизація
Пошук по сайту
Загальні новини